Cardinol, podvod? Negativní recenze, Fórum, Lékárna, Cena, Kde koupit

Cardinol tablety jsou doplňkem , který umožňuje normalizovat krevní tlak a zlepšit mnoho životně důležitých parametrů souvisejících se srdcem a cévami. V naší recenzi se pokusíme odpovědět na všechny nejčastější otázky týkající se Cardinolu : je v lékárně, cena, recenze a negativní recenze 2023, stejně jako názor lékaře.

Pečlivě vybrané organické složky tohoto produktu umožňují normalizaci krevního tlaku v krátké době. Zároveň tyto kapsle nemají žádné vedlejší účinky. Složky tablet vykazují ochranné vlastnosti, které pomáhají předcházet mnoha abnormalitám kardiovaskulárního systému.

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Vysoký krevní tlak (hypertenze)

Hypertenze , lékařský termín pro vysoký krevní tlak, je známá jako „tichý zabiják“. Více než 80 milionů Američanů (33 %) má vysoký krevní tlak a až 16 milionů z nich o své nemoci ani neví. Neléčený vysoký krevní tlak výrazně zvyšuje riziko srdečního infarktu a mozkové mrtvice. Předpokládá se, že mezi lety 2013 a 2030 vzroste hypertenze asi o 8 procent.

Vaše srdce pumpuje krev sítí tepen, žil a kapilár. Pohybující se krev tlačí na stěny tepny a tato síla se měří jako krevní tlak.

Vysoký krevní tlakje výsledkem zúžení velmi malých tepen zvaných arterioly. Arterioly regulují průtok krve vaším tělem. Jak se tyto arterioly zužují (nebo stahují), vaše srdce musí více pracovat, aby pumpovalo krev do menšího prostoru, a tlak uvnitř cév se zvyšuje.

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

hypertenze

Vysoký krevní tlak může ovlivnit vaše zdraví čtyřmi hlavními způsoby:

 • Kornatění tepen. Tlak uvnitř tepen může způsobit ztluštění svalů, které lemují stěny tepen, a tím zúžení průchodu. Srdeční infarkt nebo mrtvice může nastat, pokud sraženina blokuje průtok krve do srdce nebo mozku.
 • Zvětšené srdce. Vysoký krevní tlak zvyšuje množství práce, kterou musí vaše srdce vykonat. Jako každý silně procvičovaný sval ve vašem těle, vaše srdce roste (zvětšuje se), aby se vyrovnalo s extra námahou. Čím větší srdce, tím více krve bohatší na kyslík potřebuje, ale tím méně je schopné udržovat správný průtok krve. V důsledku toho se cítíte slabí a unavení a nemůžete cvičit nebo vykonávat fyzické aktivity. Bez léčby se srdeční selhání jen zhorší.
 • Poškození ledvin. Dlouhodobě vysoký krevní tlak může poškodit ledviny, pokud je narušeno jejich prokrvení.
 • Poškození očí. Pokud máte cukrovku, vysoký krevní tlak může způsobit krvácení z drobných kapilár v sítnici vašeho oka. Tento stav, nazývaný retinopatie, může vést ke slepotě.
 • Zkontrolujte také: Cariovico , Cardiform .

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Co způsobuje vysoký krevní tlak?

Asi 90 % až 95 % všech případů vysokého krevního tlaku se nazývá esenciální nebo esenciální hypertenze. To znamená, že skutečná příčina vysokého krevního tlaku není známa, ale podílí se na něm mnoho faktorů. Jste vystaveni zvýšenému riziku, pokud:

 • Máte v rodinné anamnéze vysoký krevní tlak.
 • Jsou to Afroameričané. Afroameričané mají vysoký krevní tlak častěji než běloši a obvykle se vyskytuje dříve v životě a je závažnější.
 • Jste muž, ale ženy jsou po 55 letech více ohroženy.
 • Jsou starší 60 let. Cévy se s věkem stávají křehčími a méně pružnými.
 • Čelit vysoké úrovni stresu. V některých studiích bylo prokázáno, že stres, hněv, nepřátelství a další osobnostní rysy vedou k vysokému krevnímu tlaku.
 • Mají nadváhu nebo jsou obézní.
 • Používejte tabákové výrobky. Kouření poškozuje krevní cévy.
 • Používejte perorální antikoncepci. Ženy, které kouří a užívají perorální antikoncepci, významně zvyšují riziko.
 • Jezte stravu bohatou na nasycené tuky.
 • Jezte potraviny s vysokým obsahem soli (sodíku).
 • Pijte více než střední množství alkoholu. Odborníci tvrdí, že umírněná konzumace je v průměru jeden až dva nápoje denně pro muže a jeden nápoj denně pro ženy. Jeden nápoj je definován jako 1½ tekuté unce (fl oz) 80% alkoholu, 1 unce 100% alkoholu, 4 unce vína nebo 12 uncí piva.
 • Jsou fyzicky neaktivní.
 • Mít cukrovku .

Vědci také objevili gen, který se zdá být spojen s vysokým krevním tlakem. Pokud gen máte, je pravděpodobnější, že se u vás rozvine vysoký krevní tlak, proto byste si měli krevní tlak sledovat a eliminovat co nejvíce dalších rizikových faktorů.

Jiní pacienti s vysokým krevním tlakem mají takzvanou sekundární hypertenzi, což znamená, že vysoký krevní tlak je výsledkem jiného stavu nebo nemoci. Mnoho případů sekundární hypertenze je způsobeno poruchou funkce ledvin. Mezi další stavy, které mohou způsobit sekundární hypertenzi, patří:

 • Problémy s příštítnými tělísky.
 • Akromegalie je stav, kdy hypofýza produkuje příliš mnoho růstového hormonu.
 • Nádory nadledvin nebo hypofýzy.
 • Reakce na léky používané pro jiné zdravotní problémy.
 • Těhotenství.

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Jaké jsou příznaky vysokého krevního tlaku?

Většina lidí s vysokým krevním tlakem nemá žádné příznaky. V některých případech mohou lidé s vysokým krevním tlakem pociťovat pulzování v hlavě nebo hrudníku, točení hlavy nebo závratě nebo jiné příznaky. Bez příznaků nemusí lidé s vysokým krevním tlakem roky vědět, že mají tento stav.

Cardinol

 – co to je? Opravdu to funguje?

Cardinol působí přímo na příčinu a příčinu srdečních a cévních problémů. Posiluje cévy a přirozeně zvyšuje jejich elasticitu.

Účinek léku je zaměřen na odstranění a prevenci příznaků hypertenze . Opravdu to funguje tak, jak to je:

 • normalizace krevního tlaku;
 • snižuje hladinu cholesterolu v krvi;
 • chrání tělo s výrazným snížením rizika srdečního infarktu nebo mozkové mrtvice.

Cardinol je účinný v různých stádiích hypertenze. Obnovuje srdeční rytmus a snižuje vaskulární hypertrofii. Tento doplněk také zabraňuje aterosklerotickým změnám v srdečních cévách.

Složení – Co Cardinol obsahuje?

Složení Cardinolu je přírodní , což prakticky vylučuje možnost vedlejších účinků. Svou roli však hraje individuální nesnášenlivost určitých složek, proto je nejlepší pečlivě prostudovat složky před jejich použitím .

IngredienceAkce
TiaminTato složka doplňku chrání cévy před ztenčováním a poškozením. Eliminuje riziko anémie a arteriální okluze. Thiamin také zlepšuje metabolické procesy, zejména ty související s tukem. Proto se tento lék používá i v prevenci v boji s nadváhou a zvýšeným cholesterolem.
Omega 3Tato složka léku je nezbytná v prevenci možnosti aterosklerózy, mrtvice, srdečního infarktu a dalších komplikací vysokého krevního tlaku, pokud se neléčí.
Extrakt z kořene kopřivyTato složka se přidává ke zlepšení funkce ledvin, jater a střev. Je také potřeba k ochraně buněk před oxidativním stresem a prevenci cukrovky. Extrakt z této rostliny přirozeně snižuje hladinu krevního tlaku.
Hlohový olejTento olej je výborný pro správný krevní oběh. Zvyšuje také průtok krve v koronárních cévách. Je to vynikající organický prvek, který udržuje průchodnost cév a normalizuje i tu nejtěžší hypertenzi.
Vitamín B12Cardinol také obsahuje vitamín, který snižuje stres a působí jako antioxidant, chrání před oxidativním stresem a náhlým zvýšením hladiny krevního tlaku. Tato složka také působí jako přirozený modulátor zraku. Zlepšuje také kognitivní schopnosti.
Vitamín B6Tento vitamín odstraňuje špatný cholesterol a normalizuje činnost srdce. Chrání také cévy všech orgánů v hlavě, udržuje je čisté a zdravé. Vitamin B6 je metabolický a imunitní stimulant.
riboflavinTato složka pomáhá překonat emocionální stres. Kromě toho poskytuje buňkám dostatek kyslíku a normalizuje tonus cév.

Účel

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Cardinol

Vysoký krevní tlak je indikací pro použití Cardinolu . Příčinou může být věk, dlouhodobé vystavování se stresu, kouření, zneužívání alkoholu, nezdravá strava, nadváha, nedostatek pohybu nebo spánku.

Výhodou Cardinolu je, že tento doplněk stravy předchází problémům jako je např

 • hypertenzní krize;
 • mrtvice;
 • ischemická choroba srdeční;
 • poruchy cerebrální cirkulace;
 • selhání ledvin;
 • diabetes;
 • slabost a ztráty na životech.

Leták – Návod k použití

V originálním balení tohoto doplňku stravy je vždy informační leták o Cardinolu . Tato brožura obsahuje všechny potřebné informace. Před užitím tablet se doporučuje seznámit se s jejich užíváním . Podrobné informace jsou k dispozici také na stránkách výrobce. Pokyny k léku Cardinol obsahují doporučenou dávku.

Pokyny pro užívání tablet v návodu: Užívejte jednu tabletu ráno a večer s jídlem . Zapijte dostatečným množstvím vody. Bezpečný průběh léčby se pohybuje od 10 dnů do 3 měsíců .

Jak zvýšit účinek tablet

Pro zlepšení účinků užívání tohoto doplňku byste měli dodržovat zdravou výživu a životní styl. Zejména je třeba se vyvarovat kouření a zneužívání alkoholu. Musíte také zvýšit svou fyzickou aktivitu a pohyblivost. Účinek užívání tohoto doplňku lze zvýšit regulací tělesné hmotnosti, vyhýbáním se stresovým situacím a dodržováním režimu spánku a bdění.

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Nežádoucí účinky a kontraindikace

Jedná se o přírodní kapsle bez vedlejších účinků. Výživový doplněk si tedy můžete zakoupit i bez lékařského předpisu. Jedinou kontraindikací užívání Cardinolu je těhotenství. Navíc se nedoporučuje pro nezletilé do 18 let.

Abyste se vyhnuli vedlejším účinkům Cardinolu , musíte si být jisti, že lék je originální. Proto se doporučuje nakupovat pouze od oficiálního výrobce.

Recenze Cardinol a recenze fóra 2023

Chcete-li potvrdit účinnost přírodního doplňku, přečtěte si skutečné recenze Cardinolu .

názory a recenze na fórech 2023

„Nikdy jsem nevěděl, co je hypertenze. Vždy jsem sportoval a vedl aktivní životní styl. Po zranění jsem ale musel se sportem skončit. Začal jsem mít problémy s oběhovým systémem a tím i hypertenzí. Dlouho jsem hledal lék a vyzkoušel mnoho léků. Onehdy jsem četl recenze na Cardinol . Většina lidí měla o Cardinolu velmi dobré mínění . Rozhodl jsem se tedy začít léčit. A musím říct, že mi to opravdu pomohlo snížit krevní tlak. Ale zatím je to jen pár týdnů. Zatím nevím, jak dlouho budou účinky trvat.“

Cena

V roce 2023 je cena Cardinolu za akční cenu . Vyřazením zprostředkovatelů výrobce určil pevnou cenu. Cena se stala dostupnější než v roce 2021, kdy byl Cardinol dostupný v lékárnách.

Kromě toho výrobce pravidelně pořádá propagační akce oficiální webové stránky, které zákazníkům nabízejí atraktivní slevy.

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

1 komentář u „Cardinol, podvod? Negativní recenze, Fórum, Lékárna, Cena, Kde koupit“

Napsat komentář